Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, вул. Херсонська, 9А
м. Дніпро, вул. Херсонська, 9А
ПН-ПТ: 10:00 - 17:00
СБ-НД: вихідні

Вибір раковини для кухні

Вибір раковини для кухні

Кухонна мийка є важливою частиною обладнання для будь-якої кухні. Це наше місце роботи для щоденного приготування їжі за кухонним столом, тому вона має бути функціональною, зручною та органічно вписуватись у кухонний дизайн. Таким чином, вибір раковини варто приділити особливу увагу. Це не те обладнання, яке часто замінюється, і тим більше причин купити його один раз і надовго. Дізнайтеся про критерії, за якими варто вибирати раковину, та купіть ту, яка підійде саме Вам!

На що звернути увагу при покупці кухонної раковини

Вибираючи раковину, Ви повинні визначитися з такими параметрами:

  • Розмір та форма
  • Кількість камер
  • Спосіб монтажу
  • Матеріал
Правильний вибір стане гарантією того, що Ваша раковина буде функціональною та зручною частиною кухні.

Розмір раковини

Розміри раковини необхідно підбирати відповідно до тумби, в яку Ви плануєте її встановлювати. Як правило, в магазинах можна знайти раковини шириною від 40 до 100 см, найбільш популярні двокамерні моделі близько 80 см. Стандартна глибина становить від 14 до 18 см, зазвичай 16 см.

Скільки камер повинна мати раковина?

Найбільш популярні моделі, що продаються сьогодні, мають одну, півтори та дві камери. Однокамерні кухонні раковини зазвичай мають прямокутну, овальну або квадратну форму. Вони часто обладнані піддоном, рідше – місцем для різання харчових продуктів.

Однокамерна раковина

Півторакамерні раковини мають одне велике відділення і невелику допоміжну камеру, також оснащену зливом. Допоміжна камера зазвичай використовується для зберігання та миття посуду, овочів та фруктів, часто також функціонує як друшляк.

Напівторакамерна раковина

Двокамерні моделі мають дві великі камери для миття посуду.

Двокамерна раковина

Менш широко представлені трикамерні раковини – зазвичай такі моделі призначені для використання у закладах громадського харчування. У магазинах ви також можете знайти раковини з двома великими камерами та однією маленькою.

Однокамерна раковина

Кількість камер раковини повинна залежати від розмірів кухні та посудомийної машини. Якщо ви плануєте використовувати посудомийну машину, вам буде достатньо одно- або півторамірної раковини. Якщо ж у Вас немає посудомийної машини, слід зробити вибір на користь повнорозмірної двокамерної моделі.

Який спосіб монтажу є найкращим?

Є три основні способи встановлення раковини:

  • Врізний монтаж. Раковина врізається в кухонну стільницю. Для цього потрібно вирізати в стільниці отвір за розміром раковини. Сама раковина потім зверху вставляється в отвір у стільниці та стики герметизуються. На сьогоднішній день це найпопулярніший спосіб монтажу.
  • Накладний монтаж. Раковина має бути ідеально підібрана за розміром тумби, тому що не врізається в стільницю, а накладається безпосередньо на тумбу. Стикається з поверхнею така раковина тільки по краях, які до того ж мають бути герметизовані.
  • Інтегрований монтаж. Цей варіант є найскладнішим з погляду установки, але виглядає найефектніше. Особливо цікавим є спосіб такого монтажу, коли раковина кріпиться знизу стільниці (так званий підстільний монтаж). Завдяки цьому поверхня стільниці плавно переходить у раковину.

Який матеріал раковини вибрати?

У магазинах можна легко знайти раковини сталеві, композитні, керамічні, пластикові або виготовлені з інших менш популярних матеріалів.

Хромовані сталеві раковини

На сьогоднішній день це найпопулярніший матеріал для кухонних раковин. Він дуже стійкий до подряпин, стирання, ударів, а також високих температур, раковину з нержавіючої сталі легко чистити. Сталеві раковини випускаються з цікавішою обробкою і розробляються відповідно до сучасного дизайну, тому така модель стане дуже хорошим рішенням для будь-якої кухні. В даний час цей тип раковини, як правило, виготовляється з високоякісної сталі.

Однокамерна раковина

Пластикові раковини

Найчастіше використовувані матеріали – це Tekalon і Makrolon. Це сучасні, стійкі до подряпин пластики. Проте вони не дуже стійкі до високих температур, що є їх основним недоліком. Інший матеріал, який використовується для виробництва пластикових раковин – це Silduran. На відміну від попередніх пластиків, він менш чутливий до дії високих температур. Раковини із пластику елегантні та приємні на дотик.

Пластикова раковина

Керамічні раковини

Цей матеріал твердіший і стійкий до пошкоджень і високих температур. Керамічні раковини жароміцні та їх легко чистити. На жаль, вони досить дорогі в порівнянні з виробами з інших матеріалів, але на сьогоднішній день найкращі.

Керамічна раковина

Композитні раковини

Більшість асортименту кухонних раковин представлена ​​виробами з композиту (конгломерату). Вони виготовлені із комбінації двох матеріалів, один з яких граніт. Такі раковини стійкі до пошкоджень та високих температур, але при тривалому застосуванні має тенденцію до зміни кольору. Моделі композитних раковин доступні у багатьох кольорах та для різних варіантів монтажу.

Композитна раковина

Скляні раковини

У деяких магазинах ви також можете придбати раковину із загартованого скла. Міцність цього матеріалу можна порівняти з міцністю граніту, він ударостійкий і не боїться високих температур. Виглядають такі мушлі дуже елегантно.

Скляна раковина

Емальовані раковини

Досить рідко використовуються через відносно низьку стійкість до подряпин, ударів або появи плям.

Емальована-кухонна-мийка< br>


Так що ж вибрати?

Зробити вибір не так просто, тому що на ринку існує багато моделей раковин різних виробників. Вибір кухонної раковини може здатися Вам складним, але насправді все просто: на першому місці має стояти функціональність та якість матеріалів.

Матеріал та спосіб монтажу насправді залежать передусім від Вашого бюджету. Якщо Ви можете дозволити собі керамічну вбудовану раковину, то, безумовно, це буде ідеальним рішенням. Якщо ж Ви хочете досягти високої функціональності за низької вартості, найбільш оптимальним буде вибір накладної хромованої раковини.

Коментарі
Модули для Опенкарт 2.x - 3.x