Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, вул. Херсонська, 9А
м. Дніпро, вул. Херсонська, 9А
ПН-ПТ: 10:00 - 17:00
СБ-НД: вихідні

Клинова стяжка: невидима, проста, стабільна

Клинова стяжка: невидима, проста, стабільна

Коли справа доходить до полиць, шаф, табуретів чи столів, естетичний зовнішній вигляд – це звичайна річ. Клієнт не хоче бачити, що за цим стоїть. Häfele спільно з архітектурним бюро Seidlkern із Фрайзингу розробили стяжку, за допомогою якої це бажання можна легко реалізувати. Нова клинова стяжка Häfele складається з алюмінієвої шини з клиновим пазом, який фрезерується в торці полиці, і клинових втулок, що пригвинчуються до відповідної частини. Якщо фрезерувати паз для шини до видимого краю полиці, з'єднання буде невидимим спереду. Полиця може бути врівень з бічними панелями, виступати вперед або відходити назад.

Якщо шини та втулки були попередньо встановлені на виробництві, то меблі можуть бути швидко і легко зібрані замовником без інструментів. Меблі з клиновими стяжками можна легко збирати і розбирати так часто, як вам потрібно, і це може зробити всього одна людина: вам не потрібно прикладати особливих зусиль або просити будь-кого про допомогу. Завдяки клиновим стяжкам меблі можна змінювати, додавати елементи, розбирати та переобладнати у будь-який час.


Незважаючи на свої невеликі розміри та просте конструктивне рішення, клинова стяжка має величезну несучу здатність і особливо підходить для міцних з'єднань з максимальною стабільністю. Жорстке з'єднання між шиною та втулкою запобігає деформації високих полиць, оскільки, на відміну від звичайних кронштейнів для полиць, це з'єднання також стійке до навантаження на розтяг. Завдяки формостійкому з'єднанню полиці навіть при нерівномірному навантаженні не мають люфтів і завжди знаходяться на своєму місці: нічого не хитається, не бовтається і не перевертається.


Коментарі
Рекомендовані товари
Модули для Опенкарт 2.x - 3.x